Ons bestuur


Gezocht: nieuwe bestuursleden

VV De Hooiberg heeft een jong en enthousiast bestuur. Gezien de ambities en de snelheid waarmee de vereniging groeit, zijn wij op zoek naar mensen die iets voor de vereniging zouden willen betekenen. Heel specifiek zijn wij op zoek naar een voorzitter voor de communicatie commissie. Heb jij interesse in deze functie of wil jij op een ander gebied iets voor de vereniging betekenen? Neem dan contact op met één van de bestuursleden of stuur een mailtje naar secretaris@vvdehooiberg.nl

 

Bestuur en commissies

 

Voorzitter   

                                                  

Secretaris  

                                      

Penningmeester    

 

Technische Commissie             

 

Communicatie Commissie                    

 

Activiteiten Commissie 

 

Sponsor Commissie

 

 

Ton van Vught

 

Tanja Balster

 

Bianca Fürrer

 

Laura Moolenbeek

 

Gonneke van Vught

 

Eva Saris

 

Bianca Fürrer 

 

 

voorzitter@vvdehooiberg.nl

 

secretaris@vvdehooiberg.nl

 

penningmeester@vvdehooiberg.nl

 

technischecommissie@vvdehooiberg.nl

 

communicatie@vvdehooiberg.nl

 

activiteiten@vvdehooiberg.nl

 

sponsor@vvdehooiberg.nl